Hetalięłę Szkołęłę
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hetalięłę Szkołęłę

Rozpoczeła się gra w offtopie o wychowawców, więc wszystkich uczniów zapraszamy do gry :3
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kółka zainteresowań

Go down 
+2
Prusy
Norwegia
6 posters
AutorWiadomość
Norwegia
Admin
Norwegia


Liczba postów : 45
Join date : 16/07/2013
Skąd : Oslo

Kółka zainteresowań Empty
PisanieTemat: Kółka zainteresowań   Kółka zainteresowań Icon_minitimeSro Lip 17, 2013 12:45 pm

Witaj drogi uczniu, masz wrażenie,że czegoś brak w tej szkole, chcesz to zmienić? A więc te ogłoszenie jest dla Ciebie! Szkoła jest otwarta na propozycję tak więc śmiało możesz zaproponować jakieś zajęcia pozalekcyjne,które sprawią,że owy brak się wypełni, a Ty jak i inni będą mogli robić to co lubią~~ Jedyne co musisz zrobić,aby stworzyć owe kółko, to wypełnić kartę,która zajmie Ci jedynie chwilę.

Kartę możesz znaleźć w dziale informacja (LINK), powodzenia! Niech moc będzie z tobą.


Po wypełnieniu jej proszę ją wkleić do tego tematu.
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 82
Join date : 16/07/2013

Kółka zainteresowań Empty
PisanieTemat: Re: Kółka zainteresowań   Kółka zainteresowań Icon_minitimePią Lip 19, 2013 10:54 am

19 lipca 2013r.
Ja, Gilbert Beilschmidt, uczeń szkoły, która jest nudna jak cholera, chce coś w niej zmienić, toteż chce założyć Kółko Całorocznego Podziwiania Mnie(KCPG),w której uczniowie znudzeni życiem i nauką będą mogli podziwiać Mnie przez 24 godziny 7 dni w tygodniu! Proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Jako pomysłodawca, zgadzam się na poniesienie  ran psychicznych i fizycznych jakie mogę mieć podczas zajęć pozalekcyjnych. Obiecuję,iż nie będę zawracać dupy dyrektorowi oraz wice dyrektorowi,gdy moje życie będzie wisieć na włosku. Zgadzam się też na zrezygnowanie z zajęć,gdy te będą nieaktywne.


                         
Gilbert Beilschmidt

  


AKCEPT
Powrót do góry Go down
https://hetaliaworld.forumpolish.com
Norwegia
Admin
Norwegia


Liczba postów : 45
Join date : 16/07/2013
Skąd : Oslo

Kółka zainteresowań Empty
PisanieTemat: Re: Kółka zainteresowań   Kółka zainteresowań Icon_minitimePią Lip 19, 2013 11:36 am

Twoja prośba została rozpatrzona. Akceptuję twoją prośbę.
Powrót do góry Go down
Argentyna

Argentyna


Liczba postów : 99
Join date : 19/07/2013
Skąd : Buenos Aires
Hobby : duchy, faceci, martwi faceci~

Kółka zainteresowań Empty
PisanieTemat: Re: Kółka zainteresowań   Kółka zainteresowań Icon_minitimeSob Lip 20, 2013 7:45 pm

20 lipca 2013

Ja, Sofía Fernandez Plata, uczennica szkoły, która jest nudna jak cholera, chce coś w niej zmienić, toteż chce założyć Kółko Herbaciane,w którym uczniowie znudzeni życiem i nauką będą mogli pić wyborny napój, jakim jest herbata, a zwłaszcza yerba mate. Będzie to doskonały sposób na odpoczynek z przyjaciółmi i dobry czas na pogawędki o tym, jak bardzo nienawidzi się Br*tyjczyków. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Jako pomysłodawca, zgadzam się na poniesienie  ran psychicznych i fizycznych jakie mogę mieć podczas zajęć pozalekcyjnych. Obiecuję,iż nie będę zawracać dupy dyrektorowi oraz wice dyrektorowi, gdy moje życie będzie wisieć na włosku. Zgadzam się też na zrezygnowanie z zajęć,gdy te będą nieaktywne.


                           
Sofía Fernandez Plata

PS. Kategoryczny zakaz obecności wszystkich Brytyjczyków.
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 82
Join date : 16/07/2013

Kółka zainteresowań Empty
PisanieTemat: Re: Kółka zainteresowań   Kółka zainteresowań Icon_minitimeSob Lip 20, 2013 7:52 pm

Akcept.
Powrót do góry Go down
https://hetaliaworld.forumpolish.com
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Kółka zainteresowań Empty
PisanieTemat: Re: Kółka zainteresowań   Kółka zainteresowań Icon_minitimePon Lip 22, 2013 8:33 pm

22.07.2013r.
Ja Natalia Arlovskaya uczeń szkoły,która jest nudna jak cholera, chce coś w niej zmienić, toteż chce założyć kółko cukiernicze ,w którym  uczniowie znudzeni życiem i nauką będą mogli nauczyć się bronić nożem, a przy okazji piec ciasta itp. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Jako pomysłodawca, zgadzam się na poniesienie  ran psychicznych i fizycznych jakie mogę mieć podczas zajęć pozalekcyjnych. Obiecuję,iż nie będę zawracać dupy dyrektorowi oraz wice dyrektorowi,gdy moje życie będzie wisieć na włosku. Zgadzam się też na zrezygnowanie z zajęć,gdy te będą nieaktywne.
Natalia Arlovskaya
Powrót do góry Go down
Norwegia
Admin
Norwegia


Liczba postów : 45
Join date : 16/07/2013
Skąd : Oslo

Kółka zainteresowań Empty
PisanieTemat: Re: Kółka zainteresowań   Kółka zainteresowań Icon_minitimePon Lip 22, 2013 9:40 pm

Akcept
Powrót do góry Go down
Urugwaj

Urugwaj


Liczba postów : 29
Join date : 23/07/2013
Skąd : Z Południa~
Hobby : Piłka nożna

Kółka zainteresowań Empty
PisanieTemat: Re: Kółka zainteresowań   Kółka zainteresowań Icon_minitimePon Sie 19, 2013 12:46 pm



19.08.2013r.

Ja Sebastián Artigas uczeń szkoły, która jest nudna jak cholera, chce coś w niej zmienić, toteż chce założyć Klub Tulania (XDD), w którym uczniowie otwarci i lubiący przytulanie, oraz znudzeni życiem i nauką będą mogli po prostu przytulać innych uczniów i urocze zwierzątka. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Jako pomysłodawca, zgadzam się na poniesienie  ran psychicznych i fizycznych jakie mogę mieć podczas zajęć pozalekcyjnych. Obiecuję, iż nie będę zawracać dupy dyrektorowi oraz wice dyrektorowi, gdy moje życie będzie wisieć na włosku. Zgadzam się też na zrezygnowanie z zajęć, gdy te będą nieaktywne.


                           
Sebastián Artigas
Powrót do góry Go down
Turcja

Turcja


Liczba postów : 46
Join date : 19/07/2013

Kółka zainteresowań Empty
PisanieTemat: Re: Kółka zainteresowań   Kółka zainteresowań Icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 7:22 pm

Akcept
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kółka zainteresowań Empty
PisanieTemat: Re: Kółka zainteresowań   Kółka zainteresowań Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kółka zainteresowań
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Drugie spotkanie kółka cukierniczego.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalięłę Szkołęłę :: Rzeczy najważniejsze :: Tablica Ogłoszeniowa-
Skocz do: