Hetalięłę Szkołęłę
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hetalięłę Szkołęłę

Rozpoczeła się gra w offtopie o wychowawców, więc wszystkich uczniów zapraszamy do gry :3
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Karta dla zajęć pozalekcyjnych

Go down 
AutorWiadomość
Norwegia
Admin
Norwegia


Liczba postów : 45
Join date : 16/07/2013
Skąd : Oslo

Karta dla zajęć pozalekcyjnych Empty
PisanieTemat: Karta dla zajęć pozalekcyjnych   Karta dla zajęć pozalekcyjnych Icon_minitimeSro Lip 17, 2013 1:33 pm

Brawo uczniu! A jednak nie jesteś jakąś tam szarą myszką! Chcesz coś zmienić w tej szkole,a my cenimy takie osoby. Skoro już tu jesteś,to na pewno wiesz co jeszcze Cię czeka,prawda? A więc do roboty... I nie zapomnij wstawić swojej karty do ogłoszenia (klik).




Karta ,,dodatkowych zajęć''

..........................(data)
Ja.... (imie i nazwisko) uczeń szkoły,która jest nudna jak cholera, chce coś w niej zmienić, toteż chce założyć.... (nazwa kółka jakie ma powstać),w której uczniowie znudzeni życiem i nauką będą mogli .... (kilka słów o swoim kółku). Proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Jako pomysłodawca, zgadzam się na poniesienie  ran psychicznych i fizycznych jakie mogę mieć podczas zajęć pozalekcyjnych. Obiecuję,iż nie będę zawracać dupy dyrektorowi oraz wice dyrektorowi,gdy moje życie będzie wisieć na włosku. Zgadzam się też na zrezygnowanie z zajęć,gdy te będą nieaktywne.

                           
...........................(podpis)
Powrót do góry Go down
 
Karta dla zajęć pozalekcyjnych
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Karta dla nauczycieli

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalięłę Szkołęłę :: Rzeczy najważniejsze :: Informacje-
Skocz do: