Hetalięłę Szkołęłę
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hetalięłę Szkołęłę

Rozpoczeła się gra w offtopie o wychowawców, więc wszystkich uczniów zapraszamy do gry :3
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 82
Join date : 16/07/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimeCzw Sie 15, 2013 8:21 am

Zwyczajny pokoik o niewielkich rozmiarach. Przy ścianie stoją dwa najtańsze łóżka, naprzeciwko można znaleźć szafę i komodę. Tuż przy oknie jest malutki stolik i dwa lekko już zużyte krzesła.
Powrót do góry Go down
https://hetaliaworld.forumpolish.com
Ukraina

Ukraina


Liczba postów : 13
Join date : 27/07/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimeNie Sie 18, 2013 8:33 pm

Rozejrzała się po pokoju, cóż wygląda na to że od dawna nikt tu nie sprzątał. Podeszła do pierwszego lepszego łóżka i schowała pod nim walizkę z rzeczami. Następnie usiadła na krześle patrząc w kierunku drzwi i rozmyślając kto zostanie jej nową współlokatorką.
Powrót do góry Go down
Rzeszów

Rzeszów


Liczba postów : 20
Join date : 05/08/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimePon Sie 19, 2013 1:22 pm

Wpadła do pomieszczenia- tradycyjnie, z wielkim hukiem. Mleczysław zaplątał się jej pod nogami i wyrżnęła orła. Skoczyła na równe nogi, otrzepała się, po czym rozejrzała się. Rzuciła walizkę na wolne łóżko i uśmiechnęła się trochę obłąkańczo w stronę współlokatorki.
- Witaj, jestem Rzeszów.- powiedziała, po czym wzięła kota na ręce.- Nie przeszkadza ci ten mały wariat?- zapytała, wskazując na zwierzę.
Powrót do góry Go down
http://www.blog.titansgo.pl/shadows/
Ukraina

Ukraina


Liczba postów : 13
Join date : 27/07/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimePon Sie 19, 2013 2:18 pm

- Cześć, jestem Olena miło mi cię poznać. Uśmiechnęła się do nowej współlokatorki i po chwili nieśmiało dodała. - A kot mi nie przeszkadza, jest uroczy.
Powrót do góry Go down
Rzeszów

Rzeszów


Liczba postów : 20
Join date : 05/08/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimePon Sie 19, 2013 5:09 pm

- Jakby sprawiał kłopoty, to mów od razu. I nie przejmuj się, jak będzie biegał z miniaturką karabinu. On tak lubi.- odparła blondynka z uśmiechem i usiadła na łóżku.- To... do jakiej klasy chodzisz?
Powrót do góry Go down
http://www.blog.titansgo.pl/shadows/
Ukraina

Ukraina


Liczba postów : 13
Join date : 27/07/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimePon Sie 19, 2013 6:56 pm

Olena odwzajemniła uśmiech. - Spokojnie, na pewno nie będzie sprawiał kłopotów. Spojrzała na kotka w ramionach Rzeszów. - Chodzę do klasy artystycznej, a ty ?
Powrót do góry Go down
Rzeszów

Rzeszów


Liczba postów : 20
Join date : 05/08/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimeSro Sie 21, 2013 4:18 pm

- Human pełną gębą.- uśmiechnęła się.- A teraz takie pytanko ni z gruszki, ni z pietruszki: jakiej jesteś orientacji?- Rzeszów chwyciła torbę i wysypała całą jej zawartość na łóżko.

(Ah, to bezpośredniość)
Powrót do góry Go down
http://www.blog.titansgo.pl/shadows/
Ukraina

Ukraina


Liczba postów : 13
Join date : 27/07/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimeSro Sie 21, 2013 10:07 pm

Spojrzała zaskoczona na koleżankę, pytanie dość niecodzienne.
- Em ... heteroseksualnej
Lekko zbita z tropu postanowiła zmienić temat. Kątem oka dostrzegła szafę na ubrania
- No to jak dzielimy półki? Każda po 2?
Wskazała na jak na razie pustą szafę.
Powrót do góry Go down
Rzeszów

Rzeszów


Liczba postów : 20
Join date : 05/08/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimePią Wrz 13, 2013 9:42 pm

Blondynka uśmiechnęła się, ukazując rzędy zębów świecące się jak lampki na choince.
- Dla mnie spoko. Przy okazji- wybacz, że tak o wszystko pytam, ale bywam ciekawska. I lubię wszystkich przytulać.
Powrót do góry Go down
http://www.blog.titansgo.pl/shadows/
Ukraina

Ukraina


Liczba postów : 13
Join date : 27/07/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 3:35 pm

Odwzajemniła uśmiech.
- W porządku, za to ja jestem dość nieśmiała.
Fakt Olena jest bardzo nieśmiała, ale koleżanka zdaję się być sympatyczną osobą więc może się przed nią trochę otworzy.
- Wracając do tematu. Jak dzielimy szafę?
Powrót do góry Go down
Rzeszów

Rzeszów


Liczba postów : 20
Join date : 05/08/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimeWto Wrz 24, 2013 6:42 pm

- Ja nie potrzebuję dużo miejsca- skwitowała dziewczyna, wpychając połowę swojego asortymentu pod łóżko.- Wydaje mi się, że po połowie będzie w sam raz. Przydałyby się tu jakieś kwiatki- rozejrzała się dookoła. Mleczysław wczepił się pazurami w jej nogę, lecz Rzeszów chyba tego nie zauważyła.
Powrót do góry Go down
http://www.blog.titansgo.pl/shadows/
Ukraina

Ukraina


Liczba postów : 13
Join date : 27/07/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimePią Wrz 27, 2013 9:19 pm

- W porządku. Według mnie ogólnie w tym pokoju przydałby się mały remont.
Również rozejrzała się po pokoju, po chwili zauważyła kota wczepionego w nogę współlokatorki.
- Rzeszów, nie wiem czy zwróciłaś na to uwagę ale kot przywarł ci do nogi.
Powrót do góry Go down
Rzeszów

Rzeszów


Liczba postów : 20
Join date : 05/08/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimePią Paź 04, 2013 2:17 pm

- Co? - blondyna spojrzała na swoją łydkę. Odczepiła kota siłą, po czym zostawiła go na parapecie. Od drugiej strony.
Powrót do góry Go down
http://www.blog.titansgo.pl/shadows/
Ukraina

Ukraina


Liczba postów : 13
Join date : 27/07/2013

Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitimePią Paź 04, 2013 6:48 pm

- A więc tak w Polsce postępujecie ze zwierzętami? zapytała zaciekawiona Olena.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów   Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 4 - Ukraina i Rzeszów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój nr 1 - Argentyna i Białoruś
» Pokój nr 2 - Belgia i Węgry
» Pokój nr 7 - Holandia i Szwecja
» Pokój nr 3 - Portugalia i Alaska
» Pokój nr 2 - Turcja i Norwegia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalięłę Szkołęłę :: Tereny szkolne i nie tylko :: Akademik :: Część żeńska-
Skocz do: