Hetalięłę Szkołęłę
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hetalięłę Szkołęłę

Rozpoczeła się gra w offtopie o wychowawców, więc wszystkich uczniów zapraszamy do gry :3
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Karta dla nauczycieli

Go down 
AutorWiadomość
Norwegia
Admin
Norwegia


Liczba postów : 45
Join date : 16/07/2013
Skąd : Oslo

Karta dla nauczycieli Empty
PisanieTemat: Karta dla nauczycieli   Karta dla nauczycieli Icon_minitimeSro Lip 17, 2013 1:11 pm

A wiec jesteś zdecydowany? Uważasz,że dasz radę opanować rządnych krwi uczniów? Świetnie! A więc jeszcze tylko maleńki drobiazg... Karta,którą po wypełnieniu proszę wkleić do TEGO (klik) tematu.



                                     
Karta dla nauczyciela
                       
..................(data)

Ja.....(imię i nazwisko),zapoznałem/łam się z regulaminem tej szkoły i jestem gotów przyjąć stanowisko nauczyciela .... (tu proszę wpisać przedmiot). Uważam,że świetnie nadaję się do tego przedmiotu ponieważ... (kilka słów wyjaśniających dlaczego akurat Ty pasujesz na te stanowisko). Obiecuję,iż będę dokładnie wykonywał/a zadanie jakim jest wbijanie wiedzy do zakutych łbów uczniów. Jestem też gotów na poniesienie ciężkich ran psychicznych oraz fizycznych jakie mogą mnie czekać w czasie lekcji oraz przerwy. Zrozumiałem/łam,iż szkoła nie ponosi odpowiedzialności za gwałty, groźby,angielską kuchnię i inne tego typu rzeczy jakie mogą mnie tu spotkać. Jestem gotowy/a na to wszystko dla skórzanego krzesła i innych wspaniałych rzeczy.

                                                                         .
................................(podpis)
Powrót do góry Go down
 
Karta dla nauczycieli
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lista nauczycieli
» Chętnych na stanowisko nauczycieli
» Karta dla zajęć pozalekcyjnych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalięłę Szkołęłę :: Rzeczy najważniejsze :: Informacje-
Skocz do: