Hetalięłę Szkołęłę

Rozpoczeła się gra w offtopie o wychowawców, więc wszystkich uczniów zapraszamy do gry :3
 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Chętnych na stanowisko nauczycieli

Go down 
AutorWiadomość
Norwegia
Admin
avatar

Liczba postów : 45
Join date : 16/07/2013
Skąd : Oslo

PisanieTemat: Chętnych na stanowisko nauczycieli   Sro Lip 17, 2013 12:37 pm

Poszukiwani są chętni na stanowisko nauczycieli. Aby zostać nauczycielem w tej placówce wystarczy niewiele,nie... Na krzywy ry... Ekhem nie przyjmujemy. Przyszły nauczycielu! Pokaż nam,że jesteś godzien aby zasiąść na skórzanym krześle, aby popijać kawkę w luksusowym pokoju dla nauczycieli oraz by korzystać z wszelkich wygód tej placówki... Czy wspomniałem o jacuzzi i saunie? Zainteresowany? To świetnie! A teraz wystarczy jeszcze wypełnić kartę i czekać na jej akcept, to jak, do roboty?


Kartę można znaleźć w informacji(TUTAJ), miłego wypełniania i powodzenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Litwa

avatar

Liczba postów : 6
Join date : 19/07/2013
Skąd : Kowno, Litwa

PisanieTemat: Re: Chętnych na stanowisko nauczycieli   Pią Lip 19, 2013 5:33 pm

2013-07-19


Ja Taurys Laurinaitis,zapoznałem/łam się z regulaminem tej szkoły i jestem gotów przyjąć stanowisko nauczyciela geografii. Uważam,że świetnie nadaję się do tego przedmiotu ponieważ mam rozszerzoną maturę z geografii i uwielbiam tę naukę? ^^. Obiecuję, iż będę dokładnie wykonywał/a zadanie jakim jest wbijanie wiedzy do zakutych łbów uczniów. Jestem też gotów na poniesienie ciężkich ran psychicznych oraz fizycznych jakie mogą mnie czekać w czasie lekcji oraz przerwy. Zrozumiałem/łam, iż szkoła nie ponosi odpowiedzialności za gwałty, groźby, angielską kuchnię i inne tego typu rzeczy jakie mogą mnie tu spotkać. Jestem gotowy/a na to wszystko dla skórzanego krzesła i innych wspaniałych rzeczy.


                                                                       
Taurys Laurinaitis

 AKCEPT  twój tyłek od dziś będzie spoczywał na skórzanym krześle~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Turcja

avatar

Liczba postów : 46
Join date : 19/07/2013

PisanieTemat: Re: Chętnych na stanowisko nauczycieli   Pią Lip 19, 2013 6:09 pm

Karta dla nauczyciela

                     
19.07.2013


Ja Sadık Adnan ,zapoznałem się z regulaminem tej szkoły i jestem gotów przyjąć stanowisko nauczyciela historii. Uważam,że świetnie nadaję się do tego przedmiotu ponieważ mam dość dużą wiedzę na temat historii i należy do moich ulubionych przedmiotów od najmłodszych lat. Często prawiłem boje z nauczycielami swymi na historycznych kółkach i lekcjach. Stosunki między krajami, batalie, sojusze i wojny wchodzą mi raz dwa do głowy. A wiadomo historia jest najwspanialszą z nauk, bo bez przeszłości nie ma przyszłości. A bez tej wiedzy, nie można robić wojenek, nie? Obiecuję, iż będę dokładnie wykonywał zadanie jakim jest wbijanie wiedzy do zakutych łbów uczniów. Jestem też gotów na poniesienie ciężkich ran psychicznych oraz fizycznych jakie mogą mnie czekać w czasie lekcji oraz przerwy. Zrozumiałem,iż szkoła nie ponosi odpowiedzialności za gwałty, groźby,angielską kuchnię i inne tego typu rzeczy jakie mogą mnie tu spotkać. Jestem gotowy na to wszystko dla skórzanego krzesła i innych wspaniałych rzeczy.


                                                                        .
Sadık Adnan

Masz tą fuchę, ciesz się i raduj.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Norwegia
Admin
avatar

Liczba postów : 45
Join date : 16/07/2013
Skąd : Oslo

PisanieTemat: Re: Chętnych na stanowisko nauczycieli   Pią Lip 19, 2013 8:14 pm

Karta dla nauczyciela


                       

19.07.2013Ja Lukas Bondevik,zapoznałem/łam się z regulaminem tej szkoły i jestem gotów przyjąć stanowisko nauczyciela biologi. Uważam,że świetnie nadaję się do tego przedmiotu ponieważ biologia to moja pasja,a jeśli ktoś się chce o to wykłócać,to chętnie pokaże mu osobiście co nieco na człowieku. Obiecuję,iż będę dokładnie wykonywał/a zadanie jakim jest wbijanie wiedzy do zakutych łbów uczniów. Jestem też gotów na poniesienie ciężkich ran psychicznych oraz fizycznych jakie mogą mnie czekać w czasie lekcji oraz przerwy. Zrozumiałem/łam,iż szkoła nie ponosi odpowiedzialności za gwałty, groźby,angielską kuchnię i inne tego typu rzeczy jakie mogą mnie tu spotkać. Jestem gotowy/a na to wszystko dla skórzanego krzesła i innych wspaniałych rzeczy.                                                                         .

Bondevik
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Estonia

avatar

Liczba postów : 5
Join date : 20/07/2013

PisanieTemat: Re: Chętnych na stanowisko nauczycieli   Pon Lip 22, 2013 8:11 pm

22-07-2013


Ja Eduard Von Bock,zapoznałem/łam się z regulaminem tej szkoły i jestem gotów przyjąć stanowisko nauczyciela informatyki. Uważam,że świetnie nadaję się do tego przedmiotu ponieważ komputer to moja pasja i lubię się tym zajmować. Obiecuję,iż będę dokładnie wykonywał/a zadanie jakim jest wbijanie wiedzy do zakutych łbów uczniów. Jestem też gotów na poniesienie ciężkich ran psychicznych oraz fizycznych jakie mogą mnie czekać w czasie lekcji oraz przerwy. Zrozumiałem/łam,iż szkoła nie ponosi odpowiedzialności za gwałty, groźby,angielską kuchnię i inne tego typu rzeczy jakie mogą mnie tu spotkać. Jestem gotowy/a na to wszystko dla skórzanego krzesła i innych wspaniałych rzeczy.


Eduard Von Bock

 AKCEPT
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
HiszpaniaLiczba postów : 3
Join date : 22/07/2013
Skąd : Madryt

PisanieTemat: Re: Chętnych na stanowisko nauczycieli   Pon Lip 22, 2013 9:31 pm

22.07.2013


Ja Antonio Fernandez Carriedo,zapoznałem się z regulaminem tej szkoły i jestem gotów przyjąć stanowisko nauczyciela wychowania do życia w rodzinie (z elementami wychowania seksualnego). Uważam,że świetnie nadaję się do tego przedmiotu ponieważ mam doświadczenie w pracy z dziećmi, świetnie dogaduję się z młodzieżą, a posiadanie szczęśliwej rodziny to wartość dla mnie najważniejsza. Pragnę przekazać uczniom placówki i wpoić im do ich główek w jaki sposób powinni się do siebie odnosić, szanować i co jest ich obowiązkiem w związku partnerskim. Obiecuję,iż będę dokładnie wykonywał zadanie jakim jest wbijanie wiedzy do zakutych łbów uczniów. Jestem też gotów na poniesienie ciężkich ran psychicznych oraz fizycznych jakie mogą mnie czekać w czasie lekcji oraz przerwy. Zrozumiałem,iż szkoła nie ponosi odpowiedzialności za gwałty, groźby,angielską kuchnię i inne tego typu rzeczy jakie mogą mnie tu spotkać. Jestem gotowy na to wszystko dla skórzanego krzesła i innych wspaniałych rzeczy.
*tego nie tknę...


                                                                        .
Antonio Fernandez Carriedo

AKCEPT
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Francja

avatar

Liczba postów : 4
Join date : 27/07/2013
Skąd : Paris~

PisanieTemat: Re: Chętnych na stanowisko nauczycieli   Nie Lip 28, 2013 9:10 am

28.07.2013

Ja Francis Bonnefoy zapoznałem się z regulaminem tej szkoły i jestem gotów przyjąć stanowisko nauczyciela historii sztuki. Uważam,że świetnie nadaję się do tego przedmiotu ponieważ mam doświadczenie z wychowywaniem dzieci, gotów jestem na całkowite oddanie się w nauczaniu tego niesamowitego przedmiotu. Architektura, obrazy, rzeźby są mi świetnie znane! Obiecuję, iż będę dokładnie wykonywał zadanie jakim jest wbijanie wiedzy do zakutych łbów uczniów. Jestem też gotów na poniesienie ciężkich ran psychicznych oraz fizycznych jakie mogą mnie czekać w czasie lekcji oraz przerwy. Zrozumiałem, iż szkoła nie ponosi odpowiedzialności za gwałty, groźby,angielską kuchnię i inne tego typu rzeczy jakie mogą mnie tu spotkać. Jestem gotowy na to wszystko dla skórzanego krzesła i innych wspaniałych rzeczy.


Francis Bonnefoy

 
AKCEPT
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Chętnych na stanowisko nauczycieli   

Powrót do góry Go down
 
Chętnych na stanowisko nauczycieli
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalięłę Szkołęłę :: Rzeczy najważniejsze :: Tablica Ogłoszeniowa-
Skocz do: