Hetalięłę Szkołęłę
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hetalięłę Szkołęłę

Rozpoczeła się gra w offtopie o wychowawców, więc wszystkich uczniów zapraszamy do gry :3
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeSob Lip 27, 2013 9:35 pm

Ta część parku, gdzie jest dużo drzew, krzaczków wszelakiej maści. Różne płaczące dęby dodające uroku, rozmaite choinki co sie na gwiazdkę przydają, jakieś sosny, brzozy które ładnie sie po prostu komponują. Krzaki też do wyboru do koloru. Kwiatki rosną. Ptaszki śpiewają, pszczółki bzyka...bzyczą. Jakaś wydeptana droga, więc wszystko wydaje się takie naturalne. Generalnie to miejsce idealne dla klasy artystycznej, bo o wene nie trudno, cisza, oraz natura do uwiecznienia.

Romano siadział sobie pod drzewem ze swoimi przyborami do rysowania. Umówił się tu ze swoją koleżanką z klasy, czyli Białorusią. O dziwo przyszedł pierwszy, więc miał spokój. Nie widział nikogo w pobliżu, to wyjął harmonijkę i zaczął ćwiczyć. Oczywiście jak zwykle mu nie wychodziło, to co chwile pauzował by powiedzieć piękne
Kurna
Albo
Cholera
Ostatecznie
— ja pier...— od czasu do czasu również mu cośtam wychodziło. No coś trzeba robić, czekając na kobietę.
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 11:32 am

Przyszła do Romano nieco spóźniona. W rękach trzymała szkicownik, kredki, pastele, ołówki i inne przybory. Streszczając, Natalka przyniosła to, co dusza tylko zapragnie.
-Jestem.
Skinęła głową Włochowi.
-Dziękuję za zaproszenie.
Natasha lekko się uśmiechnęła, to bardzo miłe, że Romek zaprosił ją na wspólne rysowanie. To miłe nawet dla niej.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 11:45 am

Nawet nie wiedział ile czekał. Czas mu szybko przynął przy harmonijce ... Harmonijce!
Kurna! — szybko schował instrument do kieszeni. Wolał sie narazie nie przyznawać, że uczy się gry i mu to idzie nieudolnie. Po prostu nie ... Ubzdurał coś sobie, więc tak ma być.
Nie skradaj sie tak kurna! — skarcił koleżankę, po czym się ogarnął i wstał. — z-znaczy ciao ... — dodał czując się nieco głupio swoim wybuchem, w końcu to koleżanka.
Nie ma sprawy, Bella — też się uśmiechnął. —To gdzie chcesz dokładnie?
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 11:51 am

- Ja się nie skradam... ja już tak chodzę.
Zauważyła jak chował harmonijkę.
- Grasz? Lepiej ty wybierz miejsce, ja za bardzo nie jestem obeznana.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 11:56 am

Eh już problemy.
Zebrał swoje rzeczy w ręce i jeszcze wziął te Białorusi, by jej ciężko nie było.
ja? Nie gram, zdawało ci sie kurna, to było złudzenie! Wielkie złudzenie! Wcale nie mam w kieszeni harmonijki, cholera! — nie chciał by ktoś wiedział, póki nie umie. — ja też tu pierwszy raz kurna. Ty wybieraj!
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 12:02 pm

Zabrała połowę swoich rzeczy, przecież sama da radę.
-Nie denerwuj się tak Lovi. Ja tylko zapytałam...
Jak miała wybrać, jak ledwo wiedziała gdzie się teraz znajdują.
- Najlepiej będzie, jeśli zostaniemy chyba tutaj...
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 12:09 pm

Westnął, bo znów się zdenerwował bezpotrzebnie. Taki temperament jednak, z nim nie wygrasz. A druga sprawa, że kobieta sama chce swoje rzeczy dźwigać. I weź tu pokaż, że nie jesteś taki zły jak plotki głoszą.
tak, wiem ... Gram, a właściwie ucze się na paru ... Tylko ani słowa kurna! — by pogroził palcem, ale wolnych rąk zabrakło. Więc tylko zmarszczył brzwi.
tutaj? ... Pewna jesteś? W połowie nie będe niszczyć pracy!
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 12:13 pm

- A gdzie indziej Lovi? Jak masz jakiś pomysł, to możemy tam iść.
Rozejrzała się dookoła. Ptaki, drzewa, krzewy i ławeczka po środku. Tak właściwie... to dlaczego Romano ją zaprosił, czy chodzi o coś więcej niż zwykłe namalowanie krajobrazu? Nyet, to po prostu mój dobry kolega pomyślała i spojrzała w oczy Romkowi.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 12:23 pm

Prychnął sobie, konkretnego pomysłu nie miał.
Jak chcesz — oznajmił spokojnie kładąc rzeczy, bo co będzie dźwigać? Miał juz roztawiać, ale zauważył wzrok Białorusinki.
hm ... Coś nie tak? Na twarzy mam coś kurna?
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 12:29 pm

Zaczęła rozkładać z nim, w końcu też tu jest.
-Nie nic, przez chwilę pomyślałam, że to randka. Teraz już wiem, że po prostu chciałeś ze mną porysować.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 12:57 pm

Znieruchomiał. Zaskoczyła go tym stwierdzeniem. Tak w sumie to nawet się nie zastanawiał nad tym.
R-randka?! — mimowolnie zarumienił się troche. Głupia reakcja na głupie sytuacje. Patrzył na nią dosyć sporo zaskoczony.
B-Bella ... To... — nie miał nic sensownego do powiedzenia, ale to Włoch, który żyje dla gadania i gada, by żyć. Nastąpiła dłuższa chwila milczenia, po której Lovi odwrócił głowę. Po prostu patrzył w bok, byleby nie na nią.
Uznawaj to za co chcesz kurna ... Dostosuję się. — wymamrotał. W sumie Białoruś była dosyć urodziwą dziewczyną, to nic przeciwko nie miał. A rumieńce się nie zmieniały.
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 6:06 pm

- Skoro ty mnie zaprosiłeś, to ty powiedz na co.
Nie dostrzegła jego czerwonych policzków, była zbyt zajęta rozkładaniem sprzętu. W sumie Lovi był uroczy, ale nic więcej by nie chciała. Miała już na oku inną osobę.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 6:56 pm

Nie ... Teraz nie będzie o tym myśleć. Mógł wcześniej, ale nie teraz.
Non! ... Powiedziałem, jak ty uważasz, bo to ty kurna z tym wyskoczyłaś! — w końcu się zebrał i też zaczął wszystko roztawiać, chociaż rumieńce dalej zostały.
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 6:59 pm

-Zaprosiłeś mnie na randkę, czy spotkanie znajomych?
Uśmiechnęła się lekko, do uśmiechu nawet nie musiała się zmuszać, co w jej przypadku było bardzo dziwnym zdarzeniem. Usiadła na ławce spoglądając na Romano wyczekująco.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 7:16 pm

Nosz kur... pomyślał sobie. I co on biedny ma odpowiedzieć, by dobrze było?
Najlepsza odpowiedź by była taka, by ją zadowolała. Gdyby np. Powiedział spotkanie, gdy ona oczekuje randki to już by mógł zaszkodzić, kiedy jeszcze pierwszych lekcji nie było. W drugą stronę podobnie, mógł wystraszyć czy coś. Ten dylemat.
a zgadnij, Bella! — tak chyba było najbezpieczniej. Póki mógł, to podziwiał ten uśmiech co u tej dziewczyny był rzadkością.
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 7:17 pm

-Nie lubię zgadywanek, możesz wreszcie powiedzieć.
Znowu barwa jej głosu była chłodna, jak zawsze. Rozglądała się po parku, jednocześnie obserwując Romano.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 7:21 pm

Nie powiem, jeśli nie strzelisz! — tak, znalazł dobre rozwiązanie. Nikt na tym nie ucierpi ... Chyba.
Rozejrzał się dokładnie po okoliczy i wybrał według niego, najładniejszy skrawek parku do uwiecznienia i zaczął robić szkic.
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 7:25 pm

- Więc strzelam, może randka?
Nie, żeby jej się podobał. Ona w serduszku miała tylko jednego, nie, nie starszego brata. Ivan, był dla niej kochanym starszym opiekunem, tyle.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 7:33 pm

Skoro tak bardzo chcesz Bella ... — puścił jej oczko. W sumie dawno sie nie bawił w randki, a to jeszcze związku nie oznaczało. Taki prosty szkic robił wszystkiego.
chcesz być na obrazie? — spytał koleżanki, która zamiast rysować to siedziała.
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 7:35 pm

-Ja tego nie chcę, gdybyś trochę uważniej oglądał mój szkicownik to wiedziałbyś kto mi się podoba.
Ano właśnie, czas się wziąć za rysowanie.
-Jeśli chcesz mogę być ja.
Wzięła się za szkic krajobrazu.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 7:39 pm

Czyli sie wyjaśniło. W sumie ulga dla niego, że sie to wyjaśniło. Z jednej strony szkoda, a z drugiej właśnie i dobrze. Zaśmiał się z komizmu tej sytuacji.
Czyli koleżeńskie spotkanie. A ja wiem który? Rysujesz dwóch w kółko. Dobra cholera ... Ustaw się gdzie ci wygodnie!
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 7:42 pm

-Tylko dwóch, i to ci chyba powinno uprościć sytuację.
Usiadła sobie wygodnie na ławce i położyła szkicownik obok siebie, ciekawe co będzie z tego jego rysunku.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 7:52 pm

Tylko dwóch. Aż dwóch kurna!
Zakładając, że jesteś przeciw kazirostwu ... Chyba już wiem cholera. — oznajmił.
Może jakiś kurna uśmiech? — spytał ze swoim grymasem.
Powrót do góry Go down
Białoruś

Białoruś


Liczba postów : 135
Join date : 21/07/2013
Skąd : Mińsk

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 7:53 pm

Krzywy wymuszony uśmiech.
-Tak dobrze Lovi?
Po chwili naturalny, w końcu chce mieć ładny portret.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe

Włochy Południowe


Liczba postów : 70
Join date : 21/07/2013

Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitimeNie Lip 28, 2013 8:04 pm

Grymas był jaki był. Wolał się skupić.
Byś mogła troche...czekaj! Tak jest dobrze kurna! — szybko zajął się szkice, jej głowy, zanim paniusi się odwidzi.
A co u siostrzyczki twojej? — w sumie nie wiedział czemu pyta. Nie lubił ciszy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Empty
PisanieTemat: Re: Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!   Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ta naturalna część z drzewkami i krzakami, gdzie tego dużo jak mrówków!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» KP, podział klas i inne rzeczy tego typu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalięłę Szkołęłę :: Tereny szkolne i nie tylko :: Akademik :: Park-
Skocz do: